У НАТО заявили про потужну відповідь на нові ракети Росії

У НАТО інвестували в нову протиповітряну і протиракетну оборону у відповідь на розробку і розгортання Росією нових ракетних систем, в тому числі 9М729 і "Авангард".

Об этом сообщает Роспрес

З такою заявою 11 лютого виступив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг, передає DW. Він зазначив, що вперше в історії НАТО боєготові війська настільки масштабно представлені в східній частині Альянсу.

Йенс Столтенберг

Йенс Столтенберг

rbc.ua

"Ми збільшили готовність наших сил, інвестуємо в нові сучасні можливості, включаючи протиповітряну і протиракетну оборону", – сказав Столтенберг.

Він нагадав, що саме через розробку ракети 9М729 (за класифікацією НАТО – SSC-8) було припинено дію Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД).

Ракета 9М729 після запуску

Ракета 9М729 після запуску

habr.com

За словами Столтенберга, нові російські ракети – це тільки частина схеми поведінки РФ протягом останніх кількох років. Він уточнив, що йдеться про "значні інвестиції в нові сучасні системи озброєння – як ядерні, так і звичайні".

Самохідна пускова установка ракет 9М729

Самохідна пускова установка ракет 9М729

habr.com

Як повідомляв OBOZREVATEL, генсек НАТО Йенс Столтенберг висловив потужну підтримку Україні і анонсував зустріч з міністром оборони Андрієм Загороднюком.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/u-nato-zayavili-pro-potuzhnu-vidpovid-na-novi-raketi-rosii.htm”