Імперія зла або Кучингейт

Усі афери і шахрайські схеми як завжди, розпочинаються з дуже простого... 

Завдячуючи ручному безконтрольному злочинному керуванню Юрієм Кучиним Національний медичний університет імені О. О. Богомольця з омріяноі багатьма студентами вершини перетворюється на «імперію зла», в якій вимагають сплачувати за «вхід і вихід» як у класиці кримінального жанру.  

Так, ледве вдалося придушити міжнародний конфлікт у червні 2019 року, коли псевдо перший проректор «брав на виході» 400 гривень з батьків студентів-іноземців за випуск лікарів і провізорів, який до речі, вперше в історії Уніаерситету, не відвідав жоден(!) представник МОН України, МОЗ України, КМДА та наглядової ради НМУ http://nmu.ua/ua/news/nmu-vypuskaye-likariv-cherez-natsionalnyj-palats-ukrayina-pompezno-i-zi-studentskoyi-kysheni-shozhe-radiye-lyshe-kuchyn/

І те, що далеко не усім студентам і їхнім батькам цей фінансовий «винахід» адміністрації сподобався, нікого не цікавило. Бо йшлося не лише про імідж «успішного керівника», а й про величезні гроші, які «керманич» збирав за кожне крісло у престижному культурному центрі країни. Староста курсу іноземних студентів навіть заявив про те, що багато іноземців, на знак протесту, відмовились брати участь у цих урочистостях. Це не зупинило жагу отримати «трикляті гроші»… неабиякий потяг, який характеризує мотивацію злодія...

Шахрай - завжди злодій і брехун.

Так і наш «темний герой» дуже швидко навчився оббрехувати своїх колег, підробляти підписи і документи, фабрикувати кримінальні справи, залякувати їх, і, нарешті просто звільняти без підстав, але ще раніше, не подавившись, сотрапєзнічал з ними, цинічно заглядав їм у очі, обіцяв всіляку підтримку...

Але, продовжимо.... Не вдалося «заробити на виході», користуючись шахрайською схемою, Кучин та ко вирішили «заробити на вході».

Тема іноземних студентів, як джерела власного збагачення, настільки міцно засіла в свідомості «єдиного претендента на ректорське крісло», що він зухвало зважився на скандальні кроки, які знову збурили міжнародну спільноту, навіть посольства й іноземні освітні установи.

 

Йдеться про одноосібне(!) свідоме рішення «фаворіту» МОЗу, який, попри усі законодавчі положення, судові заборони в офіційному листуванні з міжнародними інституціями та рекламних проспектах вже офіційно визначив себе «ректором» НМУ, примусити цьогорічних іноземних студентів сплачувати обов’язкові страхові внески одразу за усі 6 (5) років (!) навчання у розмірі 20 тисяч гривень (майже 800 доларів США), не за перший курс, як це робилося раніше, і що є цілком логічним і таким, що відповідає правовим міжнародним нормам. Мабуть чинна угода з такою установою пройшла відповідну юридичну експертизу і медичний аудит, що максимально захистить інтереси іноземних громадян у стінах НМУ, розміщена на офіційному сайті. Нічого подібного не відбулося, на жаль. Батьки абітурієнтів з Марокко, Індії, Африки інших країн жваво обговорюють ще одну новаційну «схему» в університеті Богомольця щодо вимагання 180 доларів США за запрошення на навчання державного зразка, яке завжди було безкоштовним(!)

Навіть із джерел «сам-видав» (nmuofficial) на які посилається оточення Кучина, а саме: «Правила прийому до Національного медичного університету імені О.О.Богомольця в 2019 році», «Вартість навчання для іноземців та осіб без громадянства у 2019 році» правового механізму здійснення таких платних послуг не існує! При цьому кошти акумулюються дійсно значні. Якщо взяти до уваги, що в цілому здійснюється набір до 1000 іноземних студентів на перший курс і кожний сплатить за страховий поліс і видачу бланку запрошення у сумі майже 1000 доларів США, тоді загальна цифра винагороди буде дорівнювати понад 1 млн. (!) доларів США або 26 млн грн. в еквіваленті. Це майже всі річні капітальні видатки НМУ! 

Але, тут доведеться затемнити яскравий німб пана Кучина.

Бо ж зрозуміло не сам він додумався до такої «жирноі» мільйонної валютної схеми, прихованої від державного бюджету освітян.

У персональному амбре «першого проректора» Кучина та його найближчого оточення об’єдналися зрада, лють шахраїв, кидалово, зневага до законів, постійна брехня, патологічна жадібність і корупція. Це дійсно огидний кучингейт, який ще довго буде темною плямою у літописі НМУ.