Екс-голова ДАБІ Кудрявцев пропонує звільнити сформовану ним команду через корумпованість

Олексій Кудрявцев, відсторонений від виконання обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції у грудні 2018-го, радить новому Міністру розвитку громад Альоні Бабак “розігнати” ДАБІ, як одне із найкорумпованіших держвідомств.

Він вважає, що сформовану ним команду, в тому числі поточного очільника – О. Строкача необхідно повністю перезавантажити.

Нагадаємо, за декілька місяців до звільнення Кудрявцева – офіційно за фальсифікацію диплому, Юрій Луценко заявив, що рівень корупції ДАБІ зріс порівняно із 2014-им роком вчетверо, а Генеральною прокуратурою були вручені підозри одразу 4 очільникам обласних відділень ДАБІ.

В той же час, команда та механізм роботи ДАБІ були сформовані у 2016-2019 р самим Кудрявцевим, оскільки “старі кадри” підпали під люстрацію. До прикладу, саме колишній помічник екс-голови ДАБІ – О. Строкач та його дружина очолювали в 2016-2019 р. Департаменти центрального управління по ліцензуванню та нагляду – основних “точок” будівельної корупції, за словами забудовників.

Наразі ж, того ж колишнього помічника Кудрявцева – О. Строкача назначено тимчасово в.о. голови ДАБІ.

Сам же О. Кудрявцев за даними TG-каналу Insider – намагається увійти до нового уряду першим заступником міністра розвитку громад, щоб посилити свій вплив у будівельній галузі.

“Клану Зубку удалось уговорить новоназначенного министра Алену Бабак – назначить главой строительного ведомства малоизвестного и еще не токсичного помощника Кудрявцева.  Во-первых, они предложили долю в схеме, во-вторых – настройка новой вертикали заняла бы у Бабак годы, тогда как для Кудрявцева карта строек и взяток Украины, как отрытая книга. ” – йдеться в публікації Інсайдера

Источник: "https://antikor.com.ua/articles/336099-eks-golova_dabi_kudrjavtsev_proponuje_zviljniti_sformovanu_nim_komandu_cherez_korumpovanistj"