Трамп наказав загальмувати допомогу Україні перед дзвінком Зеленському, - ЗМІ


Президент США Дональд Трамп перед дзвінком Володимиру Зеленському розпорядився призупинити виплату Україні $400 мільйонів військової допомоги

Про це пише The Washington Post. Об этом сообщает vgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

Джерела видання в адміністрації президента США розповіли, що Трамп віддав таке розпорядження директору адміністративно-бюджетного управління США Міку Малвейні приблизно за тиждень до дзвінка Зеленському.

Співрозмовники видання стверджують, що Трамп сумнівався в тому, що Україні слід гроші виділяти, і хотів проаналізувати цю ситуацію.

Як стверджується, Трамп доручив чиновникам адміністрації пояснити затримки з виплатами "міжвідомчою взаємодією", але не надавати ніякої додаткової інформації.

Газета пише, що ця схема працювала два місяці, аж до 11 вересня.

Один з чиновників заявив, що Трамп утримував кошти, побоюючись корупції в Україні, а рішення все ж перевести гроші було мотивовано швидким закінченням фінансового року 30 вересня.

Він рішуче відкинув зв’язок між затримкою з допомогою і примусом Зеленського до розслідування проти ймовірного суперника на виборах президента Джо Байдена і його сина Хантера Байдена.

  • Нагадаємо, 21 вересня Дональд Трамп заявив, що не висував президенту України Володимиру Зеленському вимог про розслідування у справі колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.
  • 20 вересня президент США Дональд Трамп заперечив, що домовлявся з президентом України Володимиром Зеленським про початок розслідування українськими правоохоронцями справи проти сина свого головного конкурента на майбутніх виборах — Джо Байдена.
  • Виступаючи в розпал скандалу на CNN, особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані заплутався у своїх заявах та ненароком визнав, що справді вимагав у представників офіційної влади України розпочати розслідування проти родини Джо Байдена, попри багаторазові запевнення Вашингтона, що жодних таких вимог на офіційному рівні не було.
  • Комітет з питань розвідки Палати представників США у четвер провів перші закриті слухання у справі щодо можливого тиску з боку Трампа на Зеленського, пов’язаного з імовірною вимогою відкрити в Україні розслідування проти родини Байдена.
  • Байден, який наразы є основним суперником Трампа серед кандидатів у президенти США на виборах 2020 року, закликав розслідувати факти тиску Трампа на Зеленського.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/24/tramp_nakazav_zagalmuvaty_dopomogu_ukrayini_pered_dzvinkom_zelenskomu_zmi”