Рейси Wizz Air можуть затримуватися: коли і чому

У WizzAir попередили своїх пасажирів про можливі затримки рейсів

Незручності можуть виникати 7 і 8 вересня. Угорський лоукостер попереджає своїх пасажирів: перевіряти розклад власних рейсів і прибувати вчасно в аеропорти. Об этом сообщает ukurier.in.ua со ссылкой на СМИ.

Затримки рейсів 7 і 8 вересня можуть бути зумовлені великою завантаженістю повітряного простору Європейського Союзу. Про це інформує пресслужба компанії.

Актуально: Куди літає Wizz Air з України: нові напрямки та ціни

Так, там заздалегідь наголошують: ситуація не підлягає впливу авіакомпанії, втім лоукост робитиме все можливе, аби мінімізувати будь-які затримки.

Wizz Air рекомендує власним пасажирам прибувати в аеропорти раніше, хоча б за 2 години до вильоту. Також там просять людей моніторити розклад рейсів на сайтах аеропортів відправлення.

Що відомо про Wizz Air?Це – найбільший лоукост-перевізник в Угорщині. Авіакомпанія здійснює пасажирські перевезення переважно до країн Європи, а також – у Марокко, Ізраїль, ОАЕ та Казахстан. Загалом компанія обслуговує приблизно 450 маршрутів та з’єднує 129 напрямків у 38 країнах світу.

Дочірня компанія WizzAir Ukraine почала роботу в Україні в 2008 році, проте згодом була ліквідована. Натомість від січня 2016 року рейси здійснює напряму головна компанія Wizz Air.


Джерело статті: “http://24tv.ua/reysi_wizz_air_mozhut_zatrimuvatisya_koli_i_chomu_n1202077”