Прем’єрка Молдови на брифінгу із Зеленським виступила українською мовою

<p>Майя Санду під час візиту у Київ Об этом сообщает <a href=newtimes.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Прем’єрка Молдови на брифінгу із Зеленським виступила українською мовою">

Майя Санду під час візиту у Київ

«Ми у Молдові повністю підтримуємо територіальну цілісність України», запевнила Санду


Частину свого виступу на пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським прем’єрка Молдови Майя Санду промовила українською.


«Для мене честь бути тут у Києві, столиці європейської нації, яка продемонструвала стільки відваги, сили та стійкості у боротьбі за свободу і незалежність», — сказала вона у вступному слові.


«Ми у Молдові повністю підтримуємо територіальну цілісність України, і я відчуваю глибоку шану до українців, які пожертвували своїм життям, щоб захистити свою країну, суверенітет і майбутнє як європейської держави», — додала вона, після чого перейшла на англійську мову.


Санду також заявила, що новий уряд Молдови планує посилити співпрацю з Україною і вбачає стратегічне партнерство одним із наріжних каменів власної безпеки.


Нагадаємо, до Києва в четвер, 11 липня, приїхала прем’єр-міністр Молдови Майя Санду, де провела зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/premjerka-moldovi-na-brifingu-iz-zelenskim-vistupila-ukrajinskoyu-movoyu-609206.html”