Даша Астаф’єва оголилась перед камерою: фото 18+

Даша Астаф’єва оголилась перед камерою: фото 18+ Об этом сообщает news24ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Співачка Даша Астаф’єва, яка безтурботно засмагає на Балі, не забуває про своїх прихильників у мережі, які очікують на нові кадри. Зірка опублікувала чергову серію фото та відео, на яких приміряла дуже спокусливі образи.

Запальна Даша Астаф’єва вкотре підтвердила, що є секс-символом українського шоу-бізнесу. Артистка продемонструвала красу свого тіла у серії звабливих фото.

Перед камерою зірка постала у нюдовому боді, яке підкреслило її пишні груди, та міді-спідниці. Даша Астаф’єва звабливо побігала по розкішному номері свого готелю на Балі та показала, як проходять спекотні будні з нею. Окрім цього, артистка грайливо зняла свою прозору спідницю, залишившись тільки в боді. Крислатий солом’яний капелюх доповнив сексапільний образ Даші Астаф’євої.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva) 12 Січ 2019 р. о 1:35 PST

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva) 12 Січ 2019 р. о 1:39 PST

Такими спекотними роликами співачка не обмежилась. На сторінці Даші з’явились фото, на яких вона прикриває оголене тіло пляжним капелюхом та демонструє пишні форми зблизька.

Історія одного капелюха продовжується, – пожартувала Даша Астаф’єва.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva) 13 Січ 2019 р. о 5:01 PST

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva) 13 Січ 2019 р. о 5:03 PST

Переглянути цей допис в Instagram Де Лаос?

Допис, поширений Даша Астафьева (@da_astafieva) 13 Січ 2019 р. о 5:04 PSTДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Dasha_Astafeva_ogolilas_pered_kameroyu_foto_18_356521.html”