Скільки «євроблях» розмитнили на Рівненщині за час дії пільгових умов

Фото ілюстративне


За півтора місяця з початку дії в Україні пільгових умов розмитнення автомобілів на єврономерах митниця оформила понад 1 200 транспортних засобів. Прес-служба Рівненської митниці ДФС повідомляє: Об этом сообщает payspacemagazine.in.ua со ссылкой на СМИ.


Із заявленням у графі 37 МД «HJ» (бляхи) митниця оформила 1 240 одиниць, що становить 40,9 % від кількості транспортних засобів товарної позиції 8703, оформлених із застосування пільгового режиму оподаткування.Зауважимо, що до вказаної позиції 8703 входять транспортні засоби, передбачені, головним чином, для перевезення людей — легкові та вантажопасажирські автомобілі-фургони і гоночні авто.


До бюджету скеровано 78,2 млн грн митних платежів з цієї категорії. У середньому сума податків, сплачених за один транспортний засіб (податкове навантаження на одиницю ТЗ) складає 63,1 тис.₴


Термін, відведений законом щодо можливості використання пільгового режиму оподаткування, завершується 22 лютого 2019 року.


За матеріалами Рівненської митниці ДФС


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/skilky_ievroblyah_rozmytnyly_na_rivnenshchyni_za_chas_dii_pilgovyh_umov_233061.html”